Туристичне страхування

Збираючись у подорож, ми завжди намагаємося все передбачити та спланувати, не залежно від того, чи це поїздка з сім'єю на відпочинок, чи бізнес відрядження. Медична страховка, яку ми пропонуємо, забезпечує оплату та організацію медичної допомоги у випадках гострого захворювання, травми, отруєння або результату іншого нещасного випадку за кордоном. Ваші дії: якщо сталася страхова подія, перш за все потрібно не хвилюватися. Візьміть поліс медичного страхування, на ньому Ви побачите цілодобовий номер страхової компанії. Телефонуйте, де б Ви не знаходилися. Наш консультант швидко та якісно організує Вам невідкладну медичну допомогу без Вашої матеріальної участі. Вам достатньо просто дотримуватися алгоритму дій, вказаних співробітником компанії, тоді ніяких незручностей з виплатами чи отриманням допомоги не виникне. Потурбуйтеся про себе та безпеку ваших рідних під час подорожей, придбайте поліс туристичного страхування в нашому агентстві MIDIAN.

Зелена карта

Якщо Ви плануєте виїжджати за кордон на власному автомобілі, Вам необхідно придбати поліс «Зелена карта». Цей документ дає гарантію того, що страхове покриття даного поліса відповідає вимогам країни, в яку Ви їдете. «Зелена карта» діє виключно при ДТП і служить для того, щоб покривати завдані збитки. Виїзд з території України без поліса «Зелена карта» - заборонений. Мінімальний строк дії «Зеленої карти» - 15 днів. Вартість такої карти залежить від строку перебування за кордоном, типу транспортного засобу та країни перебування..
Ваші дії при ДТП:
- Зафіксувати місце ДТП
- Викликати поліцію
- Отримати довідку поліції про обставини ДТП
- У випадку Вашої вини в ДТП, копія поліса віддається іншому учаснику ДТП (потерпілому)
- Протягом 15 днів повідомити про подію свою страхову компанію

Автомобільне страхування

Автоцивілка. Надійний страховий захист на випадок непередбачуваної ситуації потрібен усім і кожному, бо постраждати від халатності, неуважності або недосвідченості учасників руху може навіть найдосвідченіший та відповідальний водій. На сьогодні, згідно діючого законодавства України, в нашій країні для усіх автовласників оформлення полісу ОСЦПВ є обов’язковим.
Ваші дії при ДТП:
• увімкнути аварійну сигналізацію і встановити знак аварійної зупинки
• не переміщувати автомобіль і предмети пов'язані з подією
• повідомити про ДТП в поліцію, записати прізвища та адреси очевидців
• не пізніше ніж протягом трьох днів, повідомити про подію страхову компанію. Не пропонуйте та не відшкодовуйте Потерпілим третім особам (або їх представникам) збитки за заподіяну шкоду без письмової згоди Страховика.